Actueel weer Bibinje
17°C
Heldere lucht
|
Zonsopgang 06:35 |
Zonsondergang 19:29 |
Wind 7.7 km/h |
Druk 1020.2 hPa |
Neerslag 0.0 mm |
|
Weersverwachting voor Bibinje op de volgende 6 dagen
Sunday, 05
6°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 2.7 kmh 124.4 |
| Druk | 1022.7 hPa |
Monday, 06
8°C Redelijk
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 1.7 kmh 139.4 |
| Druk | 1022.9 hPa |
Tuesday, 07
10°C Redelijk
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 1.8 kmh 103.9 |
| Druk | 1022.8 hPa |
Wednesday, 08
10°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 2.0 kmh 85.7 |
| Druk | 1020.6 hPa |
Thursday, 09
9°C Half bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 2.4 kmh 98.5 |
| Druk | 1020.2 hPa |
Friday, 10
11°C Regenbuien
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 2.7 kmh 141.2 |
| Druk | 1011.7 hPa |
Appartementen Bugarija - Bibinje
appartement: A2+2, A2+2
hoedanigheid: 2-4
van 0 Eur/bed
naar zee 5 m
Appartement Marianna Bibinje - Bibinje
appartement: A4+2
hoedanigheid: 4-6
van 15 Eur/bed
naar zee 150 m
Appartementen Nives - Bibinje
appartement: A2, A2+1, A3+2, A5+2
hoedanigheid: 2-18
van 13 Eur/bed
naar zee 5 m
Appartement Maya - Bibinje
appartement: A4+1
hoedanigheid: 1-5
van 8 Eur/bed
naar zee 70 m
Appartementen Tomislav - Bibinje
appartement: A4+4+1, A4+2, A2+2, A2+2
hoedanigheid: 2-23
van 8 Eur/bed
naar zee 10 m
Appartementen Mikulandra op het strand - Bibinje
hoedanigheid: 4-10
van 0 Eur/bed
naar zee 5 m






















