Actueel weer Barbariga
9°C
Bewolkt
|
Zonsopgang 06:45 |
Zonsondergang 19:32 |
Wind 10.5 km/h |
Druk 1012.8 hPa |
Neerslag 0.0 mm |
|
Weersverwachting voor Barbariga op de volgende 6 dagen
Thursday, 02
8°C Bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 9.1 kmh 45.8 |
| Druk | 1005.4 hPa |
Friday, 03
9°C Half bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 5.2 kmh 9.1 |
| Druk | 1007.8 hPa |
Saturday, 04
10°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 4.5 kmh 80.6 |
| Druk | 1020.3 hPa |
Sunday, 05
12°C Redelijk
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 2.8 kmh 73.4 |
| Druk | 1023.6 hPa |
Monday, 06
12°C Half bewolkt
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 2.4 kmh 18.1 |
| Druk | 1023.9 hPa |
Tuesday, 07
14°C Heldere lucht
| Neerslag | 0.0 mm |
| Wind | 0.9 kmh 6.8 |
| Druk | 1023.2 hPa |
Appartementen Lisicak - Barbariga
hoedanigheid: 2-3
van 0 Eur/bed
naar zee 800 m

















