Appartementen Ana
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 880 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 30.00 EUR |
| 01.07.2026 - 10.07.2026 | 40.00 EUR |
| 11.07.2026 - 20.08.2026 | 65.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 40.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 30.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 30.00 EUR |
| 01.07.2026 - 10.07.2026 | 40.00 EUR |
| 11.07.2026 - 20.08.2026 | 65.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 40.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 30.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 50.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 70.00 EUR |
| 16.07.2026 - 15.08.2026 | 100.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman P" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 30.00 EUR |
| 01.07.2026 - 11.07.2026 | 40.00 EUR |
| 12.07.2026 - 20.08.2026 | 60.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 40.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 30.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 500 m |
| zee: | 500 m |
| stads centrum: | 300 m |
| winkel: | 300 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 350 m |
| dokter: | 300 m |
| apotheek: | 100 m |
| tankstation: | 500 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 300 m |
| bushalte: | 300 m |
Overige informatie
We also offer transport from the airports Split or Zadar. We own a car with air conditioning for 7+1 people. The price for transportation from the airport and back is 100 euros.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Sanela Buhiæ |
| Adres: | Bribirskih Knezova 7, Vodice |
| Stad: | Vodice |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 22 441 645 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 176 46 58 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |


























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Ana"