Appartementen Nana - Vodice
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 763 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"apartman 1" - No additional payment, sojourn tax, air conditioning, wi-fi and parking in front of the house are included in the price. Check-in from 14:00 Check-out by 10:00
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 10.07.2026 | 50.00 EUR |
| 11.07.2026 - 17.07.2026 | 60.00 EUR |
| 18.07.2026 - 21.08.2026 | 80.00 EUR |
| 22.08.2026 - 28.08.2026 | 60.00 EUR |
| 29.08.2026 - 01.10.2026 | 40.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"apartman 2" - No additional payment, sojourn tax, air conditioning, wi-fi and parking in front of the house are included in the price. check-in from 14:00 check-out by 10:00
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 10.07.2026 | 70.00 EUR |
| 11.07.2026 - 17.07.2026 | 80.00 EUR |
| 18.07.2026 - 21.08.2026 | 100.00 EUR |
| 22.08.2026 - 28.08.2026 | 80.00 EUR |
| 29.08.2026 - 04.09.2026 | 60.00 EUR |
| 05.09.2026 - 01.10.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 500 m |
| zee: | 400 m |
| stads centrum: | 300 m |
| winkel: | 300 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 350 m |
| dokter: | 300 m |
| apotheek: | 100 m |
| tankstation: | 500 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 300 m |
| bushalte: | 300 m |
Overige informatie
Free Wi- Fi
check-in from 14:00
check-out by 10:00
To confirm the reservation, it is necessary to pay an advance by arrangement.
Tourist tax is included in the price.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Marijana Šprljan |
| Adres: | Bribirskih knezova 14 |
| Stad: | Vodice - Vodice |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 530 1036 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA HRV |
| website: |

















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Nana"