Appartementen Milan
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 795 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A1 (2)" - This lovely studio apartment is settled on second floor of our house. It has little kitchen, bathroom and balcony with sea view. Perfect for holiday for two :)
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 08.07.2026 | 50.00 EUR |
| 09.07.2026 - 19.08.2026 | 60.00 EUR |
| 20.08.2026 - 15.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A2 (4+1)" - This apartment is settled on first floor of our house.It's equipped with all necessities for your ideal holiday in Vodice. There's also spacious terrace. Help bed price on request. Free WIFI!
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 07.07.2026 | 100.00 EUR |
| 08.07.2026 - 20.08.2026 | 110.00 EUR |
| 21.08.2026 - 15.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A3 (2+2)" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 150 m |
| zee: | 150 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 800 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 800 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 1000 m |
Overige informatie
Free WiFi! To confirm reservation it is necessary to pay 20% in advance.
Tourist tax is included in the price.
Stay less than 3 nights +20%.
Check-in is from 12 noon and check-out in 10 hours.
Additional services:
WiFi Internet Access Included
Parking Included
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Milan Antic |
| Adres: | Blata 84a |
| Stad: | Vodice |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 22 444 095 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 99 579 6074 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ HRV |
| website: |
























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Milan"