Appartementen Ines - Vodice
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 727 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"App2+1" - The apartment is equipped with air conditioning, wi-fi, and is located on the ground floor overlooking the garden. It has one bedroom, a living room with sofa bed, kitchen, bathroom and terrace.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 55.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 70 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"App4+1" - The apartment is equipped with air conditioning, wi-fi, and is located on the first floor overlooking the sea. It consists of two bedrooms, living room with sofa bed, kitchen, bathroom and terrace.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 500 m |
| zee: | 500 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 200 m |
| dokter: | 600 m |
| apotheek: | 600 m |
| tankstation: | 900 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 600 m |
| bushalte: | 600 m |
Overige informatie
The apartments are located in a family house in a quiet part of the town Vodice. Comfortably furnished and air conditioned. There is available outdoor shower and barbecue. Apartments are 7 minutes walk away to the beach and also to the city center.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ines Benkoviæ |
| Adres: | Katarine Zrinski 27 |
| Stad: | Vodice - Vodice |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 782 4419 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV |
| website: |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Ines"