Appartement Baladur - Sveti Ivan
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 534 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 2 | 36 | 1 | 2 | - | op aanvraag | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 36 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Baladur" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 5 m |
| zee: | 5 m |
| stads centrum: | 4000 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 150 m |
| dokter: | 4000 m |
| apotheek: | 4000 m |
| tankstation: | 4000 m |
| geldautomaat: | 4000 m |
| postkantoor: | 4000 m |
| bushalte: | 4000 m |
Overige informatie
Studio apartment "Baladur" *** is situated by the sea in St. John, 4 km away from Umag to Novigrad. Near the sea
offers a beautiful view and sunset. It is located on the ground floor renovated stone house with the entrance below
Istrian baladura. The apartment has a kitchen with all the basic utensils for cooking and eating, a bathroom with shower,
Bassin and toilet. The living room is in the same room where the kitchen and the evening becomes a bedroom
with TV, satellite TV, DVD player, radio, internet and air conditioning offer you a pleasant stay, just a view from the windows will make your stay special.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ivan i Valentina Zacchigna |
| Adres: | Sveti Ivan 40 |
| Stad: | Sveti Ivan - Umag |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385 91 1756 382 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG ITA HRV |
| website: |








































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Baladur"