Olive Appartement and Kamers
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 48 keer bezocht.
Accommodatie informatie
Uitrustingen
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Room A1" - A comfortable room for 3 guests, located in the peaceful part of Tučepi, just a few minutes' walk from the sea. The room is equipped with AC, a TV, and a private bathroom. It is situated on the ground floor, with access to a shared kitchen.
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 71.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 77.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 71.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Kalender en prijzen
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Room A2" - A comfortable room for 3 guests, located in the peaceful part of Tučepi, just a few minutes' walk from the sea. The room is equipped with AC, a TV, and a private bathroom. It is on the ground floor of the property, with access to a shared kitchen.
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 71.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 77.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 71.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Kalender en prijzen
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Room A3" - A comfortable room for 3 guests, located in the peaceful part of Tučepi, just a few minutes' walk from the sea. The room is equipped with AC, a TV, and a private bathroom. It is on the ground floor of the property, with access to a shared kitchen.
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 71.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 77.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 71.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Kalender en prijzen
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Studio A4" - A comfortable studio apartment on the first floor, designed for up to 3 guests. The apartment features a mini kitchen and a private bathroom. Guests also enjoy free Wi-Fi, private parking, and access to a children's playground.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 83.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 89.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 83.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Kalender en prijzen
| Oppervlakte | 15 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Room A5" - Comfortable room for 2 on the first floor with a private bathroom, air conditioning and a balcony with partial sea view. Free Wi-Fi and parking included.
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 71.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 77.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 71.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Kalender en prijzen
Astanden
| strand: | 400 m |
| zee: | 400 m |
| stads centrum: | 1400 m |
| winkel: | 1500 m |
| restaurant: | 700 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 1300 m |
| apotheek: | 1100 m |
| tankstation: | 2300 m |
| geldautomaat: | m |
| postkantoor: | 1200 m |
| bushalte: | m |
Overige informatie
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ljubo Prgomet |
| Adres: | Blato 53 |
| Stad: | Tucepi |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 381 2750 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |





































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Olive Apartment and Rooms"