Appartementen Adriatic Blue
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 647 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 100 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Penthouse" - Penthouse Adriatic Blue is a 100 m2 big brand new luxury apartment with a stylish touch and plenty of sunlight. Apartment is located in Tučepi, just 5 meters from the beach and crystal clear Sea.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 170.00 EUR |
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 220.00 EUR |
| 20.06.2026 - 03.07.2026 | 270.00 EUR |
| 04.07.2026 - 27.08.2026 | 370.00 EUR |
| 28.08.2026 - 15.09.2026 | 270.00 EUR |
| 16.09.2026 - 27.09.2026 | 220.00 EUR |
| 28.09.2026 - 30.11.2026 | 170.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 28 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 100.00 EUR |
| 20.06.2026 - 03.07.2026 | 140.00 EUR |
| 04.07.2026 - 27.08.2026 | 170.00 EUR |
| 28.08.2026 - 15.09.2026 | 140.00 EUR |
| 16.09.2026 - 27.09.2026 | 120.00 EUR |
| 28.09.2026 - 30.11.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 28 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A2+1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 100.00 EUR |
| 20.06.2026 - 03.07.2026 | 140.00 EUR |
| 04.07.2026 - 27.08.2026 | 170.00 EUR |
| 28.08.2026 - 15.09.2026 | 120.00 EUR |
| 16.09.2026 - 27.09.2026 | 120.00 EUR |
| 28.09.2026 - 30.11.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 5 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 300 m |
| winkel: | 400 m |
| restaurant: | 25 m |
| activiteiten: | 3000 m |
| dokter: | 700 m |
| apotheek: | 800 m |
| tankstation: | 4000 m |
| geldautomaat: | 350 m |
| postkantoor: | 600 m |
| bushalte: | 300 m |
Contact
| Contactpersoon: | Alida Šimić |
| Adres: | Kamena 30 |
| Stad: | Tucepi |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385981685338 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG HRV |
| website: |






















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Adriatic Blue"