Villa Olma - Okrug Gornji -Èiovo
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 912 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"apartman 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Ontbijt | 11.00 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.40 EUR /dag/persoon |
| Extra persoon | 1.00 EUR /dag 28+ persoon |
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 28 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"studio 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 29.05.2026 | 66.00 EUR |
| 30.05.2026 - 17.06.2026 | 66.00 EUR |
| 26.06.2026 - 05.09.2026 | 84.00 EUR |
| 06.09.2026 - 25.09.2026 | 66.00 EUR |
| 26.09.2026 - 31.10.2026 | 66.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Ontbijt | 11.00 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.40 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 24 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"studio 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Ontbijt | 11.00 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.40 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 38 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"apartman 4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 28.05.2026 | 88.00 EUR |
| 29.05.2026 - 25.06.2026 | 132.00 EUR |
| 26.06.2026 - 03.09.2026 | 168.00 EUR |
| 04.09.2026 - 01.10.2026 | 132.00 EUR |
| 02.10.2026 - 31.10.2026 | 88.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Ontbijt | 11.00 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.40 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 190 m |
| zee: | 190 m |
| stads centrum: | 750 m |
| winkel: | 211 m |
| restaurant: | 221 m |
| activiteiten: | 201 m |
| dokter: | 1500 m |
| apotheek: | 1501 m |
| tankstation: | 4999 m |
| geldautomaat: | 211 m |
| postkantoor: | 751 m |
| bushalte: | 2500 m |
Contact
| Contactpersoon: | Olga Horká |
| Adres: | Kralja Tomislava 5 |
| Stad: | Okrug Gornji -Èiovo - Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +420 602 347 569 , +420 737 667 411 |
| Fax: | |
| Mobiel: | |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG RUS POL |
| website: | websites |





























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Villa Olma"