Appartement Keka - Èiovo
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 448 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4+1 | 71 | 2 | 4 | 1 | 65-118 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 71 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Keka" - 71 m2 + 35 m2 balcony + terrace, second floor 2 bedrooms, 1 bathroom with shower Fully equipped kitchen Air conditioning, Wi-fi Private parking, barbecue Pets allowed on request 900m from the beach
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.10.2025 - 31.05.2026 | 65.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 69.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 118.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 69.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.05.2027 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 900 m |
| zee: | 500 m |
| stads centrum: | 600 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | m |
| apotheek: | m |
| tankstation: | m |
| geldautomaat: | m |
| postkantoor: | m |
| bushalte: | 300 m |
Overige informatie
You pay per reservation 35% deposit + reservation fee. The rest is paid upon arrival. The minimum stay is 3 nights, in the main season 4 nights, departures and arrivals possible every day.
Check-in is from 2 pm; Check-out until 10 am.
Pets are allowed on request.
The washing machine is at the owner's place - no extra charge.
Outdoor facilities: outdoor grill, private parking
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Online Croatia |
| Adres: | Seget Donji |
| Stad: | Èiovo - Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 20 435 555 |
| Fax: | +385 20 435 555 |
| Mobiel: | +385 91 531 1614 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA FRA HRV |
| website: | websites |








































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartment Keka"