Bosi&co - Slatine-Èiovo
| A 2+1 | 14.06.2026-26.06.2026 |
|
550 EUR |
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 553 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apt.2" - Studio apartment has 30m2 space, located on the first floor. It is equipped with Wi-Fi, TV, DVD, Hi-Fi and air conditioning. The apartment has a huge terrace with tables and chairs, with a nice view
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 35.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 55.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 65.00 EUR |
| 16.09.2026 - 01.10.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apt 1." - Studio apartment 1 has 30m2 space, located on the first floor. It is equipped with Wi-Fi, TV, DVD, Hi-Fi and air conditioning. The apartment has a huge terrace with tables and chairs, with a nice view
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 35.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 55.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 65.00 EUR |
| 16.09.2026 - 01.10.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 30 m |
| zee: | 30 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 200 m |
| dokter: | 800 m |
| apotheek: | 8500 m |
| tankstation: | 8500 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 800 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
Our house is placed in idilic position and enjoys peacefull and quiet environment. It is ideal for peaceful family vacation, especially suitable for families with small children because there are plenty space around the house for play. There are 2 apartments available. Each apartment has a private entrance and a parking lot. The apartments are newly renovated and fully equipped. The beautiful coastal view includes the whole of Kastela bay and spreads from Trogir to Split. Acesslead directly from our garden to a lovely beach surrounded by tamarisk trees. There is a pier and a diving board. Our own parking lot and a barbecue facility as well as outdoor shower in the courtyard and common terrace are at the disposal of all our guests. There are many beaches on the island of Èiovo. Apart from the pebble beach in front of the garden there are bigger and smaller pebble beaches less than 50m left and right from our house. Hypnotic scents of lavender and rosemary, picturesque olive trees and vineyards, clear sea, extremely gentle and healthy climate will remain in your memory. Enjoy!
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Drago Jukiæ |
| Adres: | Zvonimirova obala 41 |
| Stad: | Slatine-Èiovo - Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 891 377 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 534 711 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG ITA FRA HRV |
| website: | websites |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Bosi&co"