Appartementen Two Lions - Okrug Gornji
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 1195 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 51 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"TwoLions 1" - 100m from the sea, first floor 51m2, private terrace 20m2, shared terrace 25m2, 3 bedrooms, washing machine, Internet, air conditioning (kitchen, hallway), BBQ, private parking, bed linen, towels
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.10.2025 - 30.06.2026 | 98.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 164.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.06.2027 | 98.00 EUR |
| 01.07.2027 - 31.08.2027 | 164.00 EUR |
| 01.09.2027 - 30.06.2028 | 98.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 52 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"TwoLions 2" - 100m from the sea, first floor, 52m2, private terrace 40m2, shared terrace 25m2, 2 bedrooms, living room - separate room, internet, air condition (living room), grill, parking, bed linen, towels
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.10.2025 - 30.06.2026 | 87.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 142.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.06.2027 | 87.00 EUR |
| 01.07.2027 - 31.08.2027 | 142.00 EUR |
| 01.09.2027 - 30.06.2028 | 87.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 70 m |
| winkel: | 70 m |
| restaurant: | 30 m |
| activiteiten: | 700 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 1000 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 70 m |
Overige informatie
You pay 35% deposit + booking fee per booking. The rest is paid upon arrival at the facility. Minimum stay is 5 nights, departures and arrivals possible every day. In the season, the minimum stay is 6 nights, and arrivals and departures are possible only on weekends (Friday, Saturday or Sunday). Check-in is from 14:00; Check out by 10:00.
Apartments Two Lions are located 100 m from the beach (type of beach: concrete, pebble).
All apartments have a private terrace with a sea view and a shared terrace with outdoor grill.
Baby cot on request.
Outdoor facilities: outdoor grill, car access, private parking.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Maja Èupiæ |
| Adres: | Okrug Gornji |
| Stad: | Okrug Gornji - Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 20 435 555 |
| Fax: | +385 20 435 555 |
| Mobiel: | +385 91 531 16 14 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA ESP FRA HRV POL |
| website: | websites |
Informatie
| Categorie: | |
| Oppervlak van accommodatie in m2: | 103 |
| Oppervlak van tuin in m2: | 85 |
| Min.-Max. aantal persone: | 4 - 11 |
| Totaal aantal kamers: | 5 |
| check-in time: | 14:00 |
| check-out time: | 10:00 |
| Aankomstdag in het seizoen: | Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag, Zaterdag, Zondag |
| Aankomstdag buiten het seizoen: | Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag, Zaterdag, Zondag |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Two Lions"