Villa Seaside Žaborić - Žaborić
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 718 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
de mogelijkheid om boten aan te meren
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A106" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 65.00 EUR |
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 110.00 EUR |
| 15.06.2026 - 24.06.2026 | 130.00 EUR |
| 25.06.2026 - 30.06.2026 | 150.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 190.00 EUR |
| 10.09.2026 - 20.09.2026 | 90.00 EUR |
| 21.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| 01.10.2026 - 01.12.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A101" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 65.00 EUR |
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 110.00 EUR |
| 15.06.2026 - 24.06.2026 | 130.00 EUR |
| 25.06.2026 - 30.06.2026 | 150.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 190.00 EUR |
| 10.09.2026 - 20.09.2026 | 85.00 EUR |
| 21.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| 01.10.2026 - 01.12.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 3 |
"A105" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 115.00 EUR |
| 15.06.2026 - 24.06.2026 | 135.00 EUR |
| 25.06.2026 - 30.06.2026 | 155.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 195.00 EUR |
| 09.09.2026 - 20.09.2026 | 100.00 EUR |
| 21.09.2026 - 30.09.2026 | 85.00 EUR |
| 01.10.2026 - 01.12.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 20.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 5 m |
| zee: | 5 m |
| stads centrum: | 150 m |
| winkel: | 250 m |
| restaurant: | 20 m |
| activiteiten: | 250 m |
| dokter: | 3000 m |
| apotheek: | 7000 m |
| tankstation: | 8000 m |
| geldautomaat: | 250 m |
| postkantoor: | 3000 m |
| bushalte: | 250 m |
Contact
| Contactpersoon: | Stipe Maruna |
| Adres: | Obala Govića 15 |
| Stad: | Žaborić - Sibenik |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 2506945 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |






















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Villa Seaside Žaborić"