Villa Nera - Žaborić
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 656 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Karlo" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 45.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 50.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 55.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 65.00 EUR |
| 16.07.2026 - 20.08.2026 | 70.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 65.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 60.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 55.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Extra persoon | 5.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Lucija" - Studio apartment is located near the sea in a quiet environment of the village Žaborić near Šibenik. It is newly renovated and fully equipped with facilities for a pleasant stay.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 45.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 50.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 55.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 65.00 EUR |
| 16.07.2026 - 20.08.2026 | 70.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 65.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 60.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 55.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Extra persoon | 5.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Nera" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 55.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 60.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 70.00 EUR |
| 16.07.2026 - 20.08.2026 | 75.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 65.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 60 m |
| zee: | 60 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 1000 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 7000 m |
| apotheek: | 4000 m |
| tankstation: | 7000 m |
| geldautomaat: | 2000 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
Villa Nera is situated in a quiet place Žaborić near Sibenik. It has a total of 3 modernly equipped studio apartments. Apartments are located near the sea. The apartments are newly decorated and air-conditioned and have secured parking for the vehicle, internet, possibility of using the grill.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ivan Zoričić |
| Adres: | Zlarinska 5 |
| Stad: | Žaborić - Sibenik |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 91 5144005 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 915144005 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |






















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Villa Nera"