Appartementen Brodarica Gaj - Brodarica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 997 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 1" - This apartment is also a type 2+1 apartment (30 m2) and it is located in detached small house in the backyard. Whole house is built from stones. In front of the house there is a large terrace.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 70.00 EUR |
| 16.09.2026 - 01.11.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 2+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 2" - This apartment is located on the first floor of our house and occupies a surface of 32 square meters. Apartment has its own separate entrance and in front of the entrance there is a small terrace with table and chairs. In the first room there is a kitchen
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.03.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 70.00 EUR |
| 16.09.2026 - 01.11.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 2+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 20 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 3000 m |
| geldautomaat: | 1500 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
Free internet, tourist tax included, parking in the yard, beach 20m from the apartment, shop 50 m from the apartment, walk through the whole town with great restaurants and pizzerias, peace and tranquility for complete relaxation
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Antonija Nanjara |
| Adres: | Obala Gaj 52 |
| Stad: | Brodarica - Sibenik |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 22 351318 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 727599 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |




















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Brodarica Gaj"