Appartementen Mango - Grebaštica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 585 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 300 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 5000 m |
| apotheek: | 10000 m |
| tankstation: | 10000 m |
| geldautomaat: | 10000 m |
| postkantoor: | 10000 m |
| bushalte: | 30 m |
Overige informatie
Mango Apartments is located in Grebastica, a small town 14 km away from Sibenik. We are located in a quiet area, about 250 m from the beach and 50 m from the nearest store. We offer three new apartments, all apartments have a kitchen with all necessary equipment, bathroom and terrace. In addition, they have air conditioning, LCD TV and WiFi. Secured parking place, barbecue and outdoor shower. Pets upon request.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Branka Svirčić |
| Adres: | Grebaštica Donja 67 |
| Stad: | Grebaštica - Sibenik |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 95 884 3912 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG ITA HRV |
| website: |



















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Mango"