Vila Ruža - Rogoznica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 996 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 46 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Studio apN" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.11.2025 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| 01.11.2026 - 31.05.2027 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Studio AP1" - Each apartment has a separate entrance, terrace, free internet (Wi-Fi), air conditioning, bathroom with shower and equipped kitchen.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 49.00 EUR |
| 01.06.2026 - 01.07.2026 | 80.00 EUR |
| 02.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.12.2026 | 49.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Studio AP2" - Each apartment has a separate entrance, terrace, free internet (Wi-Fi), air conditioning, bathroom with shower and equipped kitchen.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 49.00 EUR |
| 01.06.2026 - 01.07.2026 | 80.00 EUR |
| 02.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.12.2026 | 49.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 300 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 20 m |
| winkel: | 10 m |
| restaurant: | 10 m |
| activiteiten: | 50 m |
| dokter: | 50 m |
| apotheek: | 40 m |
| tankstation: | 7000 m |
| geldautomaat: | 20 m |
| postkantoor: | 50 m |
| bushalte: | 50 m |
Overige informatie
Vila Ruža accommodation is right by the clean sea and offers unforgettable Mediterranean comfort. At a distance of only 30 meters are beaches, restaurants, supermarket, market, bank. We offer 7 rooms and 2 suites. All apartments have balconies and views of the sea and islands. Good accessibility by car and free parking. Rogoznica offers to tourists for example a large marine aquarium with various species of fish and a large children's park with swings and a lavender labyrinth, where you can enjoy beautiful scent while strolling through labyrinth. We look forward to you.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ante Radić |
| Adres: | Miline 12 22203 Rogoznica |
| Stad: | Rogoznica - Rogoznica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 98 464477 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 997839517 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |


























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Vila Ruža"