Appartementen Villa Branka - Stupin Èeline
| A 2 | 22.06.2026-27.06.2026 |
|
300 EUR |
| A 4 | 04.07.2026-20.07.2026 |
|
1760 EUR |
| A 2 | 13.08.2026-24.08.2026 |
|
825 EUR |
| A 4 | 07.08.2026-17.08.2026 |
|
1150 EUR |
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 780 keer bezocht.
Accommodatie informatie
Uitrustingen
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"SKALE_KONI" - Apartments SKALE or KONI - each apartment has two bedrooms, living room with kitchen and sideways terrace with a nice sea view. Private beach with shower is in front of house!
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
| Oppervlakte | 75 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"ZAC_PRESID" - Apartments ZAC or PRESIDENT - each apartment has two bedrooms. livingroom with kitchen, bathroom and big 25m2 frontal terrace with a great sea view. Private beach with shower is in front of house!
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 75.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"MALI I_II" - Type studio apartments MALI I or MALI II - each has one bedroom, kitchen, bathroom and terrace with a nice sea view. Private beach with shower is in front of house! Possible boat berth for guests!
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 45.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Kalender en prijzen
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 300 m |
| restaurant: | 1500 m |
| activiteiten: | 1500 m |
| dokter: | 1500 m |
| apotheek: | 1500 m |
| tankstation: | 6000 m |
| geldautomaat: | 1500 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 800 m |
Overige informatie
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Krešimir Skelac |
| Adres: | Ždrilo 23 |
| Stad: | Stupin Èeline - Rogoznica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 22 559479 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 99 2331970 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA FRA RUS HRV POL HUN |
| website: |


















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Villa Branka"