Appartementen Venci
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 843 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 120 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 8 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A 8+1 priz" - The price includes tax, wi-fi, air conditioning, parking App. A8+1, has 2 toilets, 3 air conditioners.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 30.04.2026 - 31.05.2026 | 105.00 EUR |
| 01.06.2026 - 09.06.2026 | 110.00 EUR |
| 10.06.2026 - 19.06.2026 | 120.00 EUR |
| 20.06.2026 - 03.07.2026 | 145.00 EUR |
| 04.07.2026 - 23.08.2026 | 226.00 EUR |
| 24.08.2026 - 31.08.2026 | 148.00 EUR |
| 01.09.2026 - 22.09.2026 | 114.00 EUR |
| 23.09.2026 - 07.10.2026 | 108.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 10 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Geschikt voor gehandicapten
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 120 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 9 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A9" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 25.04.2026 - 31.05.2026 | 110.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 130.00 EUR |
| 16.06.2026 - 03.07.2026 | 155.00 EUR |
| 04.07.2026 - 23.08.2026 | 238.00 EUR |
| 24.08.2026 - 31.08.2026 | 160.00 EUR |
| 01.09.2026 - 22.09.2026 | 125.00 EUR |
| 23.09.2026 - 07.10.2026 | 110.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 10 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 40 m |
| zee: | 40 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 1500 m |
| activiteiten: | 5000 m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 2000 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 1500 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 700 m |
Overige informatie
Vaccinated against COVID19. A beautiful illuminated promenade by the sea, all the way to the center. App. A9 has 2 bathrooms. In winter, the price of the apartments includes heating and in summer, air conditioning is included. Nearby is the Gradina peninsula with chapels and pictures of the Virgin Mary. Nearby is the beautiful port of Frapa, with a blue flag, a symbol of clean sea, and Dragon Lake is with sea water. Prepared cycle paths with a length of approx. 100 km. Our winters are mild, with plenty of sun.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Venci Županoviæ |
| Adres: | Èeline I, 31 |
| Stad: | Rogoznica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 22 558 954 |
| Fax: | +385 22 558 954 |
| Mobiel: | +385 98 891 410 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG HRV |
| website: |



























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Venci"