Appartementen Topic - Centar - otok
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 929 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Studio ap" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 60.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 50 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 50 m |
| winkel: | 70 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 30 m |
| dokter: | 70 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | m |
| geldautomaat: | 150 m |
| postkantoor: | 50 m |
| bushalte: | m |
Contact
| Contactpersoon: | Mirjana Topic |
| Adres: | Don Ivana Jurceva 16 |
| Stad: | Centar - otok - Rogoznica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 1 2008 645 |
| Fax: | +385 1 2008 645 |
| Mobiel: | +385 98 175 5381 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |








































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Topic"