Appartementen Parčina - Zečevo Rogozničko - Rogoznica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 568 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 100 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 25.06.2026 | 130.00 EUR |
| 26.06.2026 - 10.07.2026 | 135.00 EUR |
| 11.07.2026 - 17.07.2026 | 140.00 EUR |
| 18.07.2026 - 28.08.2026 | 160.00 EUR |
| 29.08.2026 - 11.09.2026 | 145.00 EUR |
| 12.09.2026 - 30.09.2026 | 130.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 25.06.2026 | 75.00 EUR |
| 26.06.2026 - 10.07.2026 | 85.00 EUR |
| 11.07.2026 - 17.07.2026 | 90.00 EUR |
| 18.07.2026 - 28.08.2026 | 115.00 EUR |
| 29.08.2026 - 11.09.2026 | 95.00 EUR |
| 12.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 25.06.2026 | 75.00 EUR |
| 26.06.2026 - 10.07.2026 | 85.00 EUR |
| 11.07.2026 - 17.07.2026 | 90.00 EUR |
| 18.07.2026 - 28.08.2026 | 115.00 EUR |
| 29.08.2026 - 11.09.2026 | 95.00 EUR |
| 12.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 70 m |
| zee: | 70 m |
| stads centrum: | 2000 m |
| winkel: | 1500 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 2000 m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 4000 m |
| geldautomaat: | 2000 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 2000 m |
Overige informatie
The apartments are in a family house on the first floor. Quiet surroundings, clear sea, the new apartments - ideal combination for relaxation
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Renata Parčina |
| Adres: | Rtić 35 G |
| Stad: | Zečevo Rogozničko - Rogoznica - Rogoznica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 377 734 |
| Fax: | +385 21 484 429 |
| Mobiel: | +385 98 946 5319 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |


























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Parčina"