Appartementen Dino
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 757 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"APARTMAN 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 20.06.2026 | 65.00 EUR |
| 21.06.2026 - 10.07.2026 | 80.00 EUR |
| 11.07.2026 - 20.08.2026 | 110.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 75.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"APARTMAN 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 20.06.2026 | 65.00 EUR |
| 21.06.2026 - 10.07.2026 | 80.00 EUR |
| 11.07.2026 - 20.08.2026 | 110.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 75.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"APARTMAN 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 20.06.2026 | 65.00 EUR |
| 21.06.2026 - 10.07.2026 | 80.00 EUR |
| 11.07.2026 - 20.08.2026 | 110.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 75.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"STUDIO" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 50.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 65.00 EUR |
| 16.07.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 60.00 EUR |
| 16.06.2026 - 15.07.2026 | 70.00 EUR |
| 16.07.2026 - 31.08.2026 | 85.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 50 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 1500 m |
| activiteiten: | 1500 m |
| dokter: | 1500 m |
| apotheek: | 1500 m |
| tankstation: | 9000 m |
| geldautomaat: | 1500 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
Each appartment has:
- kitchen with table and chairs and it is supplied for everyday cooking,
- toillet with shower, 2 rooms (1 room is with big french bed and another room has two separate beds which can also be together french bed; we can also give you one additional bed),
- in front of the house you can use our grill,
- our own safe parking place
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Lenka Vinèiæ |
| Adres: | Stupin Èeline |
| Stad: | Rogoznica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 367 883 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 182 84 79 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA FRA HRV |
| website: | websites |




































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Dino"