Appartementen Pavle - Stupin Èeline
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 574 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 1" - Apartment on the first floor of the house.Terace with sea view.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 75.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 85.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 95.00 EUR |
| 15.07.2026 - 24.08.2026 | 110.00 EUR |
| 25.08.2026 - 31.08.2026 | 95.00 EUR |
| 01.09.2026 - 14.09.2026 | 80.00 EUR |
| 15.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 2" - Apartment on the first floor of the house. Terace with sea view.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 75.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 85.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 100.00 EUR |
| 15.07.2026 - 24.08.2026 | 110.00 EUR |
| 25.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 14.09.2026 | 85.00 EUR |
| 15.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 1000 m |
| activiteiten: | 2000 m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 2000 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 1500 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 700 m |
Contact
| Contactpersoon: | Boran Bandov |
| Adres: | Èeline I, 35 |
| Stad: | Stupin Èeline - Rogoznica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 99 607 4744 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Pavle"