Appartementen Hajo - Kampor, Rab
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 910 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Mario 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Eindschoonmaak | 30.00 EUR |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Hajo 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.04.2026 | 100.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 100.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 130.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 160.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 120.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 10.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 15.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Eindschoonmaak | 50.00 EUR |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 120 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Hajo1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 27.04.2026 - 31.05.2026 | 150.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 170.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 200.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 150.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 10.00 EUR /dag |
| Extra persoon | 20.00 EUR /dag 6+ persoon |
| Eindschoonmaak | 50.00 EUR |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 100 m |
| dokter: | 3000 m |
| apotheek: | 7000 m |
| tankstation: | 7000 m |
| geldautomaat: | 7000 m |
| postkantoor: | 7000 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
Family house "Hajo" is located in a quiet place Kampor, on the northern part of the island of Rab, which has beautiful bays and sandy beaches. Friendly attitude, a beautiful garden suitable for children, barbecue and tastefully furnished and comfortable apartments - your vacation will be enjoyable and memorable. At a distance of 50-200 meters there are several restaurants, supermarket, travel agency, cafe bar, diving center, tennis courts and beautiful sandy beaches.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Marija Lusic |
| Adres: | Kampor 367 |
| Stad: | Kampor, Rab - eiland Rab |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 51 776 063 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 444 3071 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV |
| website: | websites |





















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Hajo"