Appartementen Karuzo - Kampor
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 766 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 1" - Apartment on 1 floor with sea view
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 14.06.2026 | 80.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 90.00 EUR |
| 16.09.2026 - 31.12.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 2" - Apartment on 2 floor with sea view
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 14.06.2026 | 80.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 90.00 EUR |
| 16.09.2026 - 31.12.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 3" - Apartment on groundfloor with sea view
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 14.06.2026 | 60.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 70.00 EUR |
| 16.09.2026 - 31.12.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 4" - For 2+1 people Detached house 1 bedroom at the gallery ( queen bed linen) Kitchen (dishes, cutlery, refrigerator, cooking stove,microwave oven,coffie maker, water kettle ) Living room (living room and
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 14.06.2026 | 60.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 80.00 EUR |
| 16.07.2026 - 15.08.2026 | 90.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 70.00 EUR |
| 16.09.2026 - 31.12.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 50 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 6000 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 100 m |
| dokter: | 6000 m |
| apotheek: | 6000 m |
| tankstation: | 6000 m |
| geldautomaat: | 6000 m |
| postkantoor: | 6000 m |
| bushalte: | 50 m |
Overige informatie
Apartments "Karuzo" in Kampor on the island of Rab will welcome you in a pleasant environment with a beautiful view, which takes you directly into the vast sea and the magic of this island.
We offer comfortable accommodation just 50 meters from the sea, where there all you need for your vacation.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ivan Gušæiæ |
| Adres: | Kampor 360 |
| Stad: | Kampor - eiland Rab |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 776 074 |
| Fax: | +385 51 776 074 |
| Mobiel: | +385 91 881 4787 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |











































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Karuzo"