Appartementen Štagar - SABUNIKE
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 744 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 120 m2 |
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal bedden | 8 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 5" - 4-bedroom apartment. 3 with double beds and 1 with bunk beds.In one room with a double bed there is a possibility of an extra bed. Bathroom with shower and toilet, toilet, kitchen, terrace.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 160.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 190.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 160.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 400 m |
| winkel: | 2500 m |
| restaurant: | 400 m |
| activiteiten: | 100 m |
| dokter: | 2500 m |
| apotheek: | 2500 m |
| tankstation: | 2500 m |
| geldautomaat: | 2500 m |
| postkantoor: | 2500 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
Modern urban apartment complex. Peace and quiet, lots of greenery and flowers, safe parking in the yard, a safe playground for children and adults (ball games ...)
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Nikolina |
| Adres: | VII Sabunike 204 |
| Stad: | SABUNIKE - Privlaka |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 99 736 2266 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |




































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Štagar"