Villa Maria - Primošten
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 1072 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 1 |
Studio apartment 8 (3+1) is on 2nd floor of Villa Maria and has 35 m2 + balcony (5m2) with beautiful sea view (sout oriented).
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 50.00 EUR |
| 15.06.2026 - 28.06.2026 | 60.00 EUR |
| 29.06.2026 - 12.07.2026 | 80.00 EUR |
| 13.07.2026 - 16.08.2026 | 90.00 EUR |
| 17.08.2026 - 30.08.2026 | 80.00 EUR |
| 31.08.2026 - 13.09.2026 | 60.00 EUR |
| 14.09.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 1 |
Studio apartment 2 (3+1) is on 1st floor of Villa Maria and has 35 m2 + balcony (4m2) with beautiful sea view (south-east oriented).
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 50.00 EUR |
| 15.06.2026 - 28.06.2026 | 60.00 EUR |
| 29.06.2026 - 12.07.2026 | 80.00 EUR |
| 13.07.2026 - 16.08.2026 | 90.00 EUR |
| 17.08.2026 - 30.08.2026 | 80.00 EUR |
| 31.08.2026 - 13.09.2026 | 60.00 EUR |
| 14.09.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 1 |
Studio apartment 3 (3+1) is on 1st floor of Villa Maria and has 35 m2 + balcony (5m2) with beautiful sea view (south oriented).
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 50.00 EUR |
| 15.06.2026 - 28.06.2026 | 60.00 EUR |
| 29.06.2026 - 12.07.2026 | 80.00 EUR |
| 13.07.2026 - 16.08.2026 | 90.00 EUR |
| 17.08.2026 - 30.08.2026 | 80.00 EUR |
| 31.08.2026 - 13.09.2026 | 60.00 EUR |
| 14.09.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 70 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
Big apartment B (6+2) has 70m2 + balcony (20 m2) with sea view and it is on ground floor (high ground floor).
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 70.00 EUR |
| 15.06.2026 - 28.06.2026 | 90.00 EUR |
| 29.06.2026 - 12.07.2026 | 120.00 EUR |
| 13.07.2026 - 16.08.2026 | 130.00 EUR |
| 17.08.2026 - 30.08.2026 | 120.00 EUR |
| 31.08.2026 - 13.09.2026 | 90.00 EUR |
| 14.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 50 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 70 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 150 m |
| dokter: | 150 m |
| apotheek: | 30 m |
| tankstation: | 100 m |
| geldautomaat: | 50 m |
| postkantoor: | 50 m |
| bushalte: | 50 m |
Overige informatie
In the beautiful environment and climate of the Mediterranean, where nature has created one of the most beautiful parts of the Adriatic coast is a small town of Primosten and in it new and modern style apartments "Villa Maria".
Apartments "Villa Maria" are in centre of Primosten, 50 - 100 meters away from beautiful beaches (pebbles, and rocky). On the top of apartments is big terrace with with beautiful panoramic view of Primosten and beach.
Apartments "Villa Maria" has eight studio apartments (3+1) and two big apartments (6+2). They are all modern style and have three stars that guarantee comfort and happy vacation.
All apartments have air condition, mini kitchen, refrigerator, satellite TV and beautiful view on sea.
Studio apartments have three beds + additional, two big apartments have six beds + two additional..
All apartments have they parking space.
Grocery store, post office, bank, bakery and shops are all 100 meters away from apartments.
For groups: (15 and more people) and if You are planning to stay 2 weeks and more we offer discount up to 20%!
Your ideal vacation in Primosten begins in private accommodation "Villa Maria"!
Welcome!
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Luka Škember |
| Adres: | Grgura Ninskog 28b |
| Stad: | Primosten |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +(385) 98 9140 708 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +(385) 98 9140 708 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ESP HRV POL |
| website: | websites |












































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Villa Maria - Primošten"