Villa Koša
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 2035 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 32 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.40 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.70 EUR /dag/persoon |
| Eindschoonmaak | 20.00 EUR |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 34 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 4.00 EUR /dag |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.40 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.70 EUR /dag/persoon |
| Eindschoonmaak | 20.00 EUR |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 43 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 125.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 165.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 125.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.40 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.70 EUR /dag/persoon |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Eindschoonmaak | 20.00 EUR |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 38 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.40 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.70 EUR /dag/persoon |
| Eindschoonmaak | 20.00 EUR |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 5 m |
| zee: | 5 m |
| stads centrum: | 100 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 300 m |
| dokter: | 250 m |
| apotheek: | 200 m |
| tankstation: | 250 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 200 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
Primošten with its natural beauties is situated in the immediate vincinity of the towns Šibenik and Split. Villa "Koša" dispose of 13 apartments ,air conditioned, 4 garages, rooms for breakfast and terrace. The beach is only 5 meters from the villa. The center of Primošten is 100 meters from the villa. We wish You a pleasant and unforgiving stay in villa "Koša".
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Luketa Vinko |
| Adres: | Josipa Bana Jelačiča 4 |
| Stad: | Primosten |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | 00385 22 570 365 |
| Fax: | 00385 22 571 365 |
| Mobiel: | 00385 98 211 704 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV |
| website: | websites |

















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Villa Koša"