30.8.-6.9. Ap 2-4 osob=37 eur - Grebaštica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 752 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman" - Ground floor, private entrance, 40m2, 2 bedrooms, kitchen, bathroom, terrace, wifi, air conditioning, secured parking,
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 16.08.2026 - 29.08.2026 | 65.00 EUR |
| 30.08.2026 - 13.09.2026 | 40.00 EUR |
| 14.09.2026 - 30.09.2026 | 38.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman" - Apartment 2+2 (ground floor, 2 bedrooms,kitchen,bathroom,terrrace,parking space,wifi,air condition...)
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 22.07.2026 - 29.08.2026 | 70.00 EUR |
| 30.08.2026 - 13.09.2026 | 40.00 EUR |
| 14.09.2026 - 30.09.2026 | 40.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 130 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman" - Ap 4+1 (130m2, 3 bedrooms, kitchen+living room, large terrace with sea view,parking,wifi,air condition,grill)
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.07.2026 - 23.08.2026 | 85.00 EUR |
| 24.08.2026 - 05.09.2026 | 75.00 EUR |
| 06.09.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 130 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman" - Ap 4+1 (130m2, 3 bedrooms, kitchen+living room, large terrace with sea view,parking,wifi,air condition,grill)
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 13.07.2026 - 21.07.2026 | 85.00 EUR |
| 22.07.2026 - 23.08.2026 | 90.00 EUR |
| 24.08.2026 - 05.09.2026 | 85.00 EUR |
| 06.09.2026 - 30.09.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 700 m |
| zee: | 500 m |
| stads centrum: | 1300 m |
| winkel: | 1300 m |
| restaurant: | 1300 m |
| activiteiten: | 10000 m |
| dokter: | 5000 m |
| apotheek: | 5000 m |
| tankstation: | 10000 m |
| geldautomaat: | 10000 m |
| postkantoor: | m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
Apartmány 700 metrů od pláže (vhodné pro rodiny s dětmi), klidné rodinné umístění.
LAST MINUTE: AP 2+2
31.8.-7.9.=Ap 2+2 = 40 eur/1 night;
31.8.-7.9. Ap 4+1 =55 eur/1 night
2 x APARTMÁN *** 2 + 2 (Apartmán pro 2-4 osoby, 2 ložnice, přízemí rodinného domu, soukromý vchod do bytu, byt 40 m2, 2 ložnice: 1. pokoj s manželskou postelí pro 2 osoby a 2. pokoj s 2 samostatné postele pro 2 osoby, kuchyň se základním vybavením (lednice s mrazákem, sporák, trouba, příbory a kuchyňské náčiní), koupelna, terasa (přírodní stín), soukromé parkování, wifi, klimatizace.
APARTMAN 4 + 1 (Apartmán pro 4-5 osob, 3 ložnice) první patro rodinného domu, soukromý vchod do bytu, byt o 130m2 (byt 84m2 + 40m2 terasa s výhledem na moře), 3. ložnice (1. ložnice s manželskou postelí pro 2 osoby, 2. ložnice s manželskou postelí pro 2 osoby, 3. ložnice s 2 samostatnými lůžky pro 2 osoby), kuchyň se základním vybavením (lednice s mrazákem, sporák, trouba, příbory a kuchyňské náčiní ...), 1 x koupelna / WC, 1 x malá toaleta, parkovací místo, wifI, Klima, společný gril pro všechny byty
fotografie bytu na webových stránkách (číslo bytu 4):
http://www.apartmani-martin-grebastica.hr/
APARTMAN 4 + 2 (Apartmán pro 4-6 osob, 3 ložnice), první patro rodinného domu, soukromý vchod do bytU, byt o 130m2 (byt 84m2 + 40m2 terasa s výhledem na moře), 3. ložnice (1. ložnice s manželskou postelí pro 2 osoby, 2. ložnice s manželskou postelí pro 2 osoby, 3. ložnice s 2 samostatnými lůžky pro 2 osoby), kuchyň se základním vybavením (lednice s mrazákem, sporák, trouba, příbory a kuchyňské náčiní ...), 1 x koupelna / WC, 1 x malá toaleta, parkovací místo, wifi, Klima, společný gril pro všechny byty
fotografie bytu na webových stránkách (číslo bytu 5):
http://www.apartmani-martin-grebastica.hr/
KONTAKT:
Martin Svirčić
tel: 00 385 95 809 3827
http://www.apartmani-martin-grebastica.hr/
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Martin Svirčić |
| Adres: | Bašelovići 6, 22010 Grebaštica |
| Stad: | Grebaštica - Primosten |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 (0)95 809 3827 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 (0)95 809 3827 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV |
| website: | websites |

































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "30.8.-6.9. Ap 2-4 osob=37 eur"