Appartementen Sunset - Dolac - Primošten
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 787 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 24 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
Studio apartment A2 has a bedroom, kitchen, dining room, bathroom and balcony overlooking the sea. It has air condition.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.10.2025 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 50.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.09.2026 | 80.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.05.2027 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 34 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
Apartment A (2+2) has kitchen with dining room, living room ( with sofa bed), bathroom and bedroom. This apartment has big terrace with sea view. Apartment have air condition.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.10.2025 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.05.2027 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 3000 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 150 m |
| activiteiten: | 3000 m |
| dokter: | 3000 m |
| apotheek: | 3000 m |
| tankstation: | 3000 m |
| geldautomaat: | 3000 m |
| postkantoor: | 3000 m |
| bushalte: | 80 m |
Overige informatie
The house is situated a 3 kilometers outside Primošten center and 20 km from the city of Sibenik, in a peaceful location surrounded by olive trees, pines and of course the sea. There are two beautiful beaches, with crystal clear sea water, no more than 100 m from the house. Sunset Apartments are located in the attic of the family home , modern furnished and air conditioned . Apartment 2+2 has a bedroom, living room with a pull out sofa so it can easily accommodate up to 4 people , kitchen and bathroom . In front of the apartment is a large terrace overlooking the sea . Studio apartment has a bedroom , kitchen and bathroom and a balcony overlooking the sea and the bay . Restoran and beach bar are 200 m from the apartments. Also, Primošten is one of the most beautiful and popular tourist resorts on the Croatian coast. There you can find bigger shops, a lot of bars, restaurants, clubs, beaches and everything else you need to have a great holiday.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Miranda Jovanović |
| Adres: | Rtić 1 br.4 |
| Stad: | Dolac - Primošten - Primosten |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 98 170 9489 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 170 9489 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |













































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Sunset"