Appartementen Ritoša - Mali Maj
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 748 keer bezocht.
Accommodatie informatie
Uitrustingen
| Oppervlakte | 27 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"App. No 2" - Is situated on the first floor of our house and it has sleeping room (with one double bed and one single bed), bathroom with shower, equipped kitchen (refrigerator, cooker, coffee machine) and terrace with sea view – in total 30 m2. It is equipped with TV
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 14.09.2025 - 15.06.2026 | 60.00 EUR |
| 22.06.2026 - 19.07.2026 | 75.00 EUR |
| 20.07.2026 - 23.08.2026 | 90.00 EUR |
| 24.08.2026 - 13.09.2026 | 75.00 EUR |
| 14.09.2026 - 15.06.2027 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
| Oppervlakte | 27 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"App. No 3" - Is situated on the first floor of our house and it has sleeping room (with one double bed and one single bed), bathroom with shower, equipped kitchen (refrigerator, cooker, coffee machine) and terrace with sea view – in total 30 m2. It is equipped with TV
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 14.09.2025 - 21.06.2026 | 60.00 EUR |
| 22.06.2026 - 19.07.2026 | 75.00 EUR |
| 20.07.2026 - 23.08.2026 | 90.00 EUR |
| 24.08.2026 - 13.09.2026 | 75.00 EUR |
| 14.09.2026 - 21.06.2027 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 1 dagen |
Equipment
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"App. No 4" - Is situated on the second floor of our house and it has one sleeping room (with one double bed), bathroom with shower, equipped kitchen (refrigerator, cooker, coffee machine) and terrace with sea view – in total 40 m2. In the living room of this apartment
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 14.09.2025 - 13.06.2026 | 65.00 EUR |
| 22.06.2026 - 19.07.2026 | 85.00 EUR |
| 20.07.2026 - 23.08.2026 | 110.00 EUR |
| 24.08.2026 - 13.09.2026 | 75.00 EUR |
| 14.09.2026 - 13.06.2027 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A2+1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 31.05.2026 - 21.06.2026 | 75.00 EUR |
| 22.06.2026 - 19.07.2026 | 90.00 EUR |
| 20.07.2026 - 23.08.2026 | 110.00 EUR |
| 24.08.2026 - 13.09.2026 | 85.00 EUR |
| 14.09.2026 - 31.10.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Astanden
| strand: | 600 m |
| zee: | 600 m |
| stads centrum: | 2500 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 600 m |
| activiteiten: | 600 m |
| dokter: | 2500 m |
| apotheek: | 2500 m |
| tankstation: | 2500 m |
| geldautomaat: | 2500 m |
| postkantoor: | 2500 m |
| bushalte: | 2500 m |
Overige informatie
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ivan Ritoša |
| Adres: | Podupci 12, Poreč |
| Stad: | Mali Maj - Porec |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 52 435 227 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 99 6651279 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV |
| website: |














































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmány Ritoša"