Sweet Sunset - Podstrana
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 610 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4+1 | 70 | 2 | 4 | 1 | 100-200 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 70 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman" - Area of 70 m2: 2 large bedrooms, spacious bathroom with toilet and shower, large living room, sofa and dining room. Equipped kitchen with all appliances, 2 loggias and a large terrace with furniture.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.05.2026 | 100.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 180.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.08.2026 | 200.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 130.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Hele huis
Astanden
| strand: | 15 m |
| zee: | 15 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 300 m |
| dokter: | 100 m |
| apotheek: | 100 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 200 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
Our SWEET SUNSET apartment is located in a wonderful tourist spot near Split, famous for the legendary King Arthur and his sword, wonderful view, sea air and relaxing atmosphere.
SWEET SUNSET is a beautiful, newly furnished and decorated the only one detached apartment with a pleasant interior size of 70 square meters, a few steps from the beach and the wonderful blue Adriatic Sea.
The apartment also has its own beautiful terrace, measuring 70 square meters, where you can enjoy all the sweet summer moments. There is nothing better than barbecue and Dalmatian delicacies with family, friends and a breathtaking sunset.
Friendly hosts will try in any way to create and complete the vacation you deserve in Croatia.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Snježana Bekavac Juras |
| Adres: | Sv. Martin 100 a |
| Stad: | Podstrana - Podstrana |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 178 6195 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER HRV |
| website: |










































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Sweet Sunset"