Appartementen Mladenka - Èaklje
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 659 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"M2 studio" - Located on the east side of the object. In front is a terrace, where you could enjoy isolated from nearby beach. It is raised by a staircase from the level of the small road, just by splendid beach.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 1.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 80 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 4 |
"M4" - With large accommodation capacity (4 +2 +2) and splendid terrace with irresistible sea views, while at the same time rising from the road level providing isolation from the noise of the road and beach
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 1.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 80 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 600 m |
| apotheek: | 600 m |
| tankstation: | 600 m |
| geldautomaat: | 600 m |
| postkantoor: | 600 m |
| bushalte: | 600 m |
Overige informatie
Apartments Mladenka are located in Podgora, in a quiet bay of Èaklje, 500m from the center of Podgora. Podgora is 7 km from Makarska.
We offer for rent 2 apartments. The larger apartment has 3 bedrooms, with a capacity of 6 + 2, with a large balcony overlooking the sea and the island of Hvar, while the second is a small studio apartment with
capacity 2 + 1 persons and is located on the northeast side of the property. Each apartment has one parking space.
The house is located next to the beach, in the second row. The property is 50 meters from the nearest restaurant and grocery store.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Jadranka Radonic |
| Adres: | Èaklje 69 |
| Stad: | Èaklje - Podgora |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 917977890 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 913655853 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG ITA HRV |
| website: |






































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Mladenka"