Appartementen Ždrelac - 23271 Zdrelac
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 787 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 74 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 20.07.2026 | 80.00 EUR |
| 21.07.2026 - 10.08.2026 | 80.00 EUR |
| 11.08.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 84 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartmani" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 2000 m |
| winkel: | 300 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 2000 m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 2000 m |
| tankstation: | 6000 m |
| geldautomaat: | 1000 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 300 m |
Contact
| Contactpersoon: | Tomislav Bosnjak |
| Adres: | Glavica Gladuše 4 |
| Stad: | 23271 Zdrelac - eiland Pasman |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | 004917620307777 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA HRV POL |
| website: |

































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Ždrelac"