Pakoštane Appartementen Vulin - Punta
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 893 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 98 m2 |
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal bedden | 8 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"kat A" - The apartment is located on the 1st floor, has four bedrooms, two bathrooms, kitchen and living room.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 200.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 260.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 200.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.50 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.75 EUR /dag/persoon |
| Eindschoonmaak | 100.00 EUR |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"mobile" - Mobile home for a comfortable accommodation for up to 5 people.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.04.2026 | 65.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 75.00 EUR |
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 105.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 10.09.2026 | 105.00 EUR |
| 11.09.2026 - 30.09.2026 | 95.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.50 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.75 EUR /dag/persoon |
| Eindschoonmaak | 70.00 EUR |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"mobilna" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.04.2026 | 65.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 75.00 EUR |
| 01.06.2026 - 14.06.2026 | 105.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 10.09.2026 | 105.00 EUR |
| 11.09.2026 - 30.09.2026 | 95.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.50 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.75 EUR /dag/persoon |
| Eindschoonmaak | 50.00 EUR |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 20 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 100 m |
| dokter: | 300 m |
| apotheek: | 300 m |
| tankstation: | 1500 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 200 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
We are located in the western part of Pakostane, next to the beach. In the shade of pines, we offer mobile home. A bigger apartment and a small studio in our house. In the backyard we have enough space for parking for all its guests good conditions for your vacation.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Nenad Vulin |
| Adres: | Kresimirova obala 76 |
| Stad: | Punta - Pakostane |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 23 381 071 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 734 4439 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER HRV |
| website: | websites |










































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Pakoštane Apartmani Vulin"