Appartementen Bonaca - Pakoštane
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 684 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 34 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"smeđi" - The apartment has a fully equipped kitchen with a living room, a bathroom, a bedroom and a balcony.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.05.2026 - 14.06.2026 | 70.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 20.07.2026 | 100.00 EUR |
| 21.07.2026 - 10.08.2026 | 130.00 EUR |
| 11.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 34 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"plavi" - The apartment has a fully equipped kitchen with a living room, a bathroom, a bedroom and a balcony.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.05.2026 - 14.06.2026 | 70.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 20.07.2026 | 100.00 EUR |
| 21.07.2026 - 10.08.2026 | 130.00 EUR |
| 11.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 34 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"zeleni" - The apartment has a fully equipped kitchen with a living room, a bathroom, a bedroom and a balcony.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.05.2026 - 14.06.2026 | 70.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 20.07.2026 | 100.00 EUR |
| 21.07.2026 - 10.08.2026 | 130.00 EUR |
| 11.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 34 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"žuti" - The apartment has a fully equipped kitchen with a living room, a bathroom, a bedroom and a balcony.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.05.2026 - 14.06.2026 | 70.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 20.07.2026 | 100.00 EUR |
| 21.07.2026 - 10.08.2026 | 130.00 EUR |
| 11.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 600 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 750 m |
| apotheek: | 600 m |
| tankstation: | 1000 m |
| geldautomaat: | 150 m |
| postkantoor: | 750 m |
| bushalte: | 700 m |
Overige informatie
The possibility of using 2 bicycles and 1 SUP. In the yard there is a space for barbecuing and socializing, as well as facilities for children. Parking provided in the city parking lot.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ivana Jurišić |
| Adres: | Kneza Borne 18 |
| Stad: | Pakoštane - Pakostane |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 947 7489 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |















































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Bonaca"