Appartementen Josipa - Mandre
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 862 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 12.06.2026 | 70.00 EUR |
| 13.06.2026 - 26.06.2026 | 75.00 EUR |
| 27.06.2026 - 03.07.2026 | 85.00 EUR |
| 04.07.2026 - 10.07.2026 | 95.00 EUR |
| 11.07.2026 - 22.08.2026 | 105.00 EUR |
| 23.08.2026 - 30.08.2026 | 90.00 EUR |
| 31.08.2026 - 06.09.2026 | 80.00 EUR |
| 07.09.2026 - 20.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 12.06.2026 | 50.00 EUR |
| 13.06.2026 - 26.06.2026 | 55.00 EUR |
| 27.06.2026 - 03.07.2026 | 65.00 EUR |
| 04.07.2026 - 10.07.2026 | 70.00 EUR |
| 11.07.2026 - 31.07.2026 | 75.00 EUR |
| 01.08.2026 - 14.08.2026 | 80.00 EUR |
| 15.08.2026 - 22.08.2026 | 75.00 EUR |
| 23.08.2026 - 30.08.2026 | 65.00 EUR |
| 31.08.2026 - 06.09.2026 | 55.00 EUR |
| 07.09.2026 - 20.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 5" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 12.06.2026 | 70.00 EUR |
| 13.06.2026 - 19.06.2026 | 75.00 EUR |
| 20.06.2026 - 26.06.2026 | 80.00 EUR |
| 27.06.2026 - 03.07.2026 | 90.00 EUR |
| 04.07.2026 - 10.07.2026 | 95.00 EUR |
| 11.07.2026 - 22.08.2026 | 105.00 EUR |
| 23.08.2026 - 30.08.2026 | 90.00 EUR |
| 31.08.2026 - 05.09.2026 | 80.00 EUR |
| 06.09.2026 - 20.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 7" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 60.00 EUR |
| 20.06.2026 - 03.07.2026 | 70.00 EUR |
| 04.07.2026 - 10.07.2026 | 80.00 EUR |
| 11.07.2026 - 31.07.2026 | 85.00 EUR |
| 01.08.2026 - 08.08.2026 | 90.00 EUR |
| 09.08.2026 - 22.08.2026 | 85.00 EUR |
| 23.08.2026 - 30.08.2026 | 75.00 EUR |
| 31.08.2026 - 11.09.2026 | 60.00 EUR |
| 12.09.2026 - 20.09.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 250 m |
| zee: | 250 m |
| stads centrum: | 250 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 250 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 40000 m |
| apotheek: | 200 m |
| tankstation: | 300 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 40000 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
Contact
| Contactpersoon: | Sara Èemeljiæ |
| Adres: | Primorska ulica 5 |
| Stad: | Mandre - eiland Pag |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385989594034 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG ITA HRV |
| website: | websites |
























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Josipa"