Appartementen Tea Pag - PAG
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 1049 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A5" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 13.06.2026 | 50.00 EUR |
| 14.06.2026 - 27.06.2026 | 60.00 EUR |
| 28.06.2026 - 04.07.2026 | 65.00 EUR |
| 05.07.2026 - 18.07.2026 | 70.00 EUR |
| 19.07.2026 - 01.08.2026 | 75.00 EUR |
| 02.08.2026 - 22.08.2026 | 80.00 EUR |
| 23.08.2026 - 29.08.2026 | 70.00 EUR |
| 30.08.2026 - 12.09.2026 | 60.00 EUR |
| 13.09.2026 - 27.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 13.06.2026 | 70.00 EUR |
| 14.06.2026 - 27.06.2026 | 80.00 EUR |
| 28.06.2026 - 04.07.2026 | 90.00 EUR |
| 05.07.2026 - 18.07.2026 | 120.00 EUR |
| 19.07.2026 - 01.08.2026 | 130.00 EUR |
| 03.08.2026 - 22.08.2026 | 150.00 EUR |
| 23.08.2026 - 29.08.2026 | 120.00 EUR |
| 30.08.2026 - 12.09.2026 | 80.00 EUR |
| 13.09.2026 - 27.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 13.06.2026 | 80.00 EUR |
| 14.06.2026 - 27.06.2026 | 90.00 EUR |
| 28.06.2026 - 04.07.2026 | 100.00 EUR |
| 05.07.2026 - 18.07.2026 | 130.00 EUR |
| 19.07.2026 - 01.08.2026 | 150.00 EUR |
| 02.08.2026 - 22.08.2026 | 180.00 EUR |
| 23.08.2026 - 29.08.2026 | 130.00 EUR |
| 30.08.2026 - 12.09.2026 | 90.00 EUR |
| 13.09.2026 - 27.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 27 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"S2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 13.06.2026 | 40.00 EUR |
| 14.06.2026 - 27.06.2026 | 50.00 EUR |
| 28.06.2026 - 04.07.2026 | 55.00 EUR |
| 05.07.2026 - 18.07.2026 | 60.00 EUR |
| 19.07.2026 - 01.08.2026 | 65.00 EUR |
| 02.08.2026 - 22.08.2026 | 70.00 EUR |
| 23.08.2026 - 29.08.2026 | 60.00 EUR |
| 30.08.2026 - 12.09.2026 | 50.00 EUR |
| 13.09.2026 - 27.09.2026 | 40.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 110 m |
| zee: | 110 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 1000 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 400 m |
Contact
| Contactpersoon: | Tin Fabijaniæ |
| Adres: | Put Podmejak 3 |
| Stad: | PAG - eiland Pag |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 (0)23 611 482 |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385 (0)91 52 42 358 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG ITA HRV |
| website: | websites |




























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Tea Pag"