Appartementen Rajka - Kustici
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 934 keer bezocht.
Accommodatie informatie
Uitrustingen
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartem. 1" - The comfortable and lovingly furnished apartment with approx. 40 sqm living area is equipped with bathroom (shower/WC), bedroom and living room with kitchen and has a sunny balcony with sea view.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.09.2025 - 30.04.2026 | 60.00 EUR |
| 01.05.2026 - 12.06.2026 | 65.00 EUR |
| 13.06.2026 - 26.06.2026 | 70.00 EUR |
| 27.06.2026 - 21.08.2026 | 90.00 EUR |
| 22.08.2026 - 28.08.2026 | 75.00 EUR |
| 29.08.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 50.00 EUR |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Kalender en prijzen
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartem. 2" - The comfortable and lovingly furnished apartment with approx. 40 sqm living area is equipped with bathroom (shower/WC), bedroom and living room with kitchen and has a sunny balcony with sea view.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.09.2025 - 30.04.2026 | 60.00 EUR |
| 01.05.2026 - 12.06.2026 | 65.00 EUR |
| 13.06.2026 - 26.06.2026 | 70.00 EUR |
| 27.06.2026 - 21.08.2026 | 90.00 EUR |
| 22.08.2026 - 28.08.2026 | 75.00 EUR |
| 29.08.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 50.00 EUR |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartem. 3" - The comfortable and lovingly furnished apartment with approx. 40 sqm living area is equipped with bathroom (shower/WC), bedroom and living room with kitchen and has a sunny balcony with sea view.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.09.2025 - 30.04.2026 | 60.00 EUR |
| 01.05.2026 - 12.06.2026 | 65.00 EUR |
| 13.06.2026 - 26.06.2026 | 70.00 EUR |
| 27.06.2026 - 21.08.2026 | 90.00 EUR |
| 22.08.2026 - 28.08.2026 | 75.00 EUR |
| 29.08.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 50.00 EUR |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartem. 5" - The comfortable and lovingly furnished apartment with approx. 40 sqm living area is equipped with bathroom (shower/WC), bedroom and living room with kitchen and has a sunny balcony with sea view.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.09.2025 - 30.04.2026 | 60.00 EUR |
| 01.05.2026 - 12.06.2026 | 65.00 EUR |
| 13.06.2026 - 26.06.2026 | 70.00 EUR |
| 27.06.2026 - 21.08.2026 | 90.00 EUR |
| 22.08.2026 - 28.08.2026 | 75.00 EUR |
| 29.08.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 50.00 EUR |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Astanden
| strand: | 15 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 20 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 15 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 6000 m |
| apotheek: | 6000 m |
| tankstation: | 6000 m |
| geldautomaat: | 6000 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 6000 m |
Overige informatie
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Slavka Kustic |
| Adres: | Put Vrulje 15 |
| Stad: | Kustici - eiland Pag |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | 00385 53664089 |
| Fax: | |
| Mobiel: | 0049 15751790788 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |





























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Rajka"