Appartementen Mimar - Pag
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 787 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 44 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 30.05.2026 - 14.06.2026 | 35.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 45.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 65.00 EUR |
| 15.07.2026 - 17.08.2026 | 85.00 EUR |
| 18.08.2026 - 31.08.2026 | 65.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 40.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 35.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 44 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 30.05.2026 - 14.06.2026 | 35.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 45.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 65.00 EUR |
| 15.07.2026 - 17.08.2026 | 85.00 EUR |
| 18.08.2026 - 31.08.2026 | 65.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 40.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 35.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 44 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 30.05.2026 - 14.06.2026 | 35.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 45.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 65.00 EUR |
| 15.07.2026 - 17.08.2026 | 85.00 EUR |
| 18.08.2026 - 31.08.2026 | 65.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 40.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 35.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 33 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Studio S1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 30.05.2026 - 14.06.2026 | 30.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 40.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 55.00 EUR |
| 15.07.2026 - 17.08.2026 | 75.00 EUR |
| 18.08.2026 - 31.08.2026 | 55.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 35.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 30.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 550 m |
| zee: | 500 m |
| stads centrum: | 300 m |
| winkel: | 400 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 900 m |
| dokter: | 800 m |
| apotheek: | 800 m |
| tankstation: | 600 m |
| geldautomaat: | 400 m |
| postkantoor: | 700 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
We offer three apartments and one studio apartment (studio), located 3 minutes' walk from the center of Pag and 6 minutes' walk from the beach. All apartments are newly and modernly furnished, have air conditioning, which is included in the price, TV, SAT, wi-fi, equipped kitchen, guarded parking and a grill is available. The apartments have one double bed and a sofa bed - extra bed, while the studio apartment has a double bed.
Contact
| Contactpersoon: | Miljenko Žigniæ |
| Adres: | Ulica Nikole Tesle 2C |
| Stad: | Pag - eiland Pag |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 95 8220410 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 95 8220410 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | HRV |
| website: |












































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Mimar"