Appartementen Maris
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 813 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 34 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2+2 No.2" - Apartment for 2+2 persons, modernly furnished and equiped, silent place, cca 70 m far from the main sandy beach Trstenica
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 12.06.2026 | 65.00 EUR |
| 13.06.2026 - 03.07.2026 | 80.00 EUR |
| 04.07.2026 - 21.08.2026 | 100.00 EUR |
| 22.08.2026 - 04.09.2026 | 80.00 EUR |
| 05.09.2026 - 11.09.2026 | 65.00 EUR |
| 12.09.2026 - 04.10.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 34 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2+2 No.3" - Apartment for 2+2 persons, modernly furnished and equiped, silent place, cca 70 m far from the main sandy beach Trstenica.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 12.06.2026 | 65.00 EUR |
| 13.06.2026 - 03.07.2026 | 80.00 EUR |
| 04.07.2026 - 21.08.2026 | 100.00 EUR |
| 22.08.2026 - 04.09.2026 | 80.00 EUR |
| 05.09.2026 - 11.09.2026 | 65.00 EUR |
| 12.09.2026 - 03.10.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 24 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A2 No.1" - Apartment for 2 persons - studio, modernly furnished and equiped, silent place, cca 70 m far from the main sandy beach Trstenica
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 45.00 EUR |
| 01.06.2026 - 12.06.2026 | 50.00 EUR |
| 13.06.2026 - 03.07.2026 | 55.00 EUR |
| 04.07.2026 - 21.08.2026 | 70.00 EUR |
| 22.08.2026 - 04.09.2026 | 60.00 EUR |
| 05.09.2026 - 11.09.2026 | 50.00 EUR |
| 12.09.2026 - 04.10.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 70 m |
| zee: | 70 m |
| stads centrum: | 700 m |
| winkel: | 350 m |
| restaurant: | 400 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 900 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | 500 m |
| geldautomaat: | 600 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 1000 m |
Overige informatie
Villa Maris with Outdoor Whirlpool, has a modern, newly and fully equipped apartments with satellite TV, air conditioning, Wi-Fi (Internet) .... in a quiet part of Orebic, the ideal position, approximately 70 m from the main beach Trstenica, Aqua Park Trstenica , an ideal place for families with children ...... barbecue, parking .....
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ivanka Tolj Bilic |
| Adres: | Iva Dulcica 5 |
| Stad: | Orebic – Peljesac |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 574 054 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA FRA HRV |
| website: |




















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Maris"