MaKa Appartementen - Duće
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 884 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 100 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 8 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"PanoMare" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 30.03.2026 - 31.05.2026 | 135.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 185.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 330.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 185.00 EUR |
| 01.10.2026 - 15.10.2026 | 110.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 42 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Nila" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.04.2026 - 30.04.2026 | 65.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 90.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 155.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 100.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 85.00 EUR |
| 01.10.2026 - 15.10.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 39 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Eri" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 30.03.2026 - 31.05.2026 | 85.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 95.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 95.00 EUR |
| 16.09.2026 - 15.10.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 20 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 2500 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 2000 m |
| dokter: | 2500 m |
| apotheek: | 1500 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 2500 m |
| bushalte: | 150 m |
Overige informatie
Our house contains 3 apartments and is located in the first row by the sea. It is only separated from the great sandy beach by the road.
The beach has a long, gentle slope into the sea and is therefore perfect for children.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Gordan Batinic |
| Adres: | Poljička Cesta - Vavlje 3 |
| Stad: | Duće - Omis |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |











































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "MaKa Appartements"