Pensioen Radoslav - Duće
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 724 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A1" - fridge
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.06.2026 | 45.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 50.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A2" - sea view, own bathroom and kitchen over the hall
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.06.2026 | 50.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A3" - sea view, own bathroom and kitchen over the hall
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 10.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 3+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A4" - sea view, own bathroom and kitchen over the hall
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A5" - Apartment with 3 beds and balcony. Across the hall is a wc with shower, kitchen and dining room only for this apartment.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 20 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 10 m |
| activiteiten: | 400 m |
| dokter: | 250 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 500 m |
| geldautomaat: | 400 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 600 m |
Overige informatie
Pension 'Radoslav' offers you accomodation in more than dozen spacious and fully furnished apartments with large balcony, beautifull view to the sea and the beach, reserved parking space and a pleasant surrounding. Pension is only 30 m far from the sandy beach, 50 m far from nearest restaurant and market ... Pension is on the coast and only 30 m far from the sandy beach ...Pension 'Radoslav' is situated on one of the most beautiful parts of Adriatic coast, in little place Duce situated between two pearls of Middle Dalmatia, Split on west side and Omis on the east side. The advantages of Duce are always clear sea and line of sandy beaches
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Denis Škarica |
| Adres: | Poljička cesta Glavica 24, Duće |
| Stad: | Duće - Omis |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 735 369 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 464 003 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA HRV |
| website: | websites |































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Pension Radoslav"