Appartementen Mihovil - Duće
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 585 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A1" - In high season minimum stay is 7 days.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 29.06.2026 | 50.00 EUR |
| 30.06.2026 - 23.08.2026 | 55.00 EUR |
| 24.08.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A 2" - In high season minimum stay is 7 days.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 29.06.2026 | 55.00 EUR |
| 30.06.2026 - 23.08.2026 | 65.00 EUR |
| 24.08.2026 - 31.08.2026 | 60.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A 3" - In high season minimum stay is 7 days.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 29.06.2026 | 60.00 EUR |
| 30.06.2026 - 23.08.2026 | 70.00 EUR |
| 24.08.2026 - 31.08.2026 | 65.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 250 m |
| restaurant: | 100 m |
| activiteiten: | 300 m |
| dokter: | 250 m |
| apotheek: | 250 m |
| tankstation: | 400 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
Price has only informative character, and depends of number of persons, term, long of stay, etc. Linen and towels are change once a week. Parking and barbecue facilities are provided for all guest. For all informations, please contact us.
We approve a more discount from august 25th 2013.-
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ruža Jolić |
| Adres: | Poljička cesta - Glavica 27 |
| Stad: | Duće - Omis |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 734 265 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 95 9018590 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |





















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Mihovil"