Appartementen Leonarda - Stanići
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 749 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"apartman" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"studio" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 70 m |
| zee: | 70 m |
| stads centrum: | 4500 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 5000 m |
| dokter: | 4000 m |
| apotheek: | 4500 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 4500 m |
| postkantoor: | 4500 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
We affer you beautiful apartmantes with stunning terrace and view on the sea.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Zosija Kružičević |
| Adres: | Velika luka 14 |
| Stad: | Stanići - Omis |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 99 430 55 43 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385997592467 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Leonarda"