Appartementen Katica - Pisak
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 853 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"APPA1" - Two bedroom apartment ,overlooking the island of Brač,50 m from the sea. The price includes residance tax,satellite tv,wi-fi,parking place and air-conditioning for 7 hours,
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 120.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"APPA2" - Two bedroom apartment, overlooking the island of Brač,50 m from the sea. The price includes residance tax,wi-fi,satellite tv,parking place and air-conditioning for 7 hours.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 120.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 600 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 600 m |
| activiteiten: | 18 000 m |
| dokter: | 16 000 m |
| apotheek: | 8 000 m |
| tankstation: | 18 000 m |
| geldautomaat: | 5 000 m |
| postkantoor: | 5000 m |
| bushalte: | 18 000 m |
Overige informatie
Peace,quiet and clear sea are main features od Pisak,small fishing village near the town of Omis.Our apartments are situated only 50m from the sea,providing beautiful view od the island od Brac and nearby Brela.Perfect vacation for those craving for the escape from
everyday life and city crowds.
They ste fully equipped(air conditioning,satellite TV ,wi-fi,parking place).
We are looking forward to your arrival.
The price includes residence tax,wi-fi, satellite tv,parking place and air conditioning for 7 hours.
For reservation it's necessary to pay 20% down payment,rest upon arrival.
In case of cancellation ,deposit is non-refundable but it can be used for next season.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Katica Lončar |
| Adres: | Put Vrulje 98 |
| Stad: | Pisak - Omis |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 973 7753 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |




















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Katica"