Appartement Đoni - Marušići kod Omiš
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 710 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 47 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman A" - Beautiful attic apartment. Second row from the sea, amazing sea views from the terrace and balcony. Accommodation for up to 6 people. All facilities for a pleasant holiday
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 90.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 130.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 30.00 EUR /dag 6+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman B" - A smaller Apt. of 30 square m, suitable for 4 people, everything inside like you have at home, completely new, big 20 square m terrace in front of, very quite.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 100.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 4 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 150 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 100 m |
| winkel: | 1000 m |
| restaurant: | 1000 m |
| activiteiten: | 10000 m |
| dokter: | 10000 m |
| apotheek: | 10000 m |
| tankstation: | 10000 m |
| geldautomaat: | 2000 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
Marušići:
You will want to stay...
The view is breathtaking: below lies the steel-blue Brać Channel and beyond the island of Brać. To the left stretches the Makarska Riviera with its famous cherries. And above it majestically sits the Dalmatian Olympus, Sveti Jure, Dalmatia's highest mountain.
All this can be admired from the spacious 22 sqm large terrace of the family-friendly 47 sqm large apartment in the village of Marušići, 30 km south of Split.
The apartment has two bedrooms, a spacious kitchen with dishwasher, and a bathroom with shower, toilet and washing machine. And in the garden there is an outdoor grill with dining area and all sorts of fresh herbs growing.
If you don't love crowded beaches, this is the right place for you. A stone staircase leads down to a secluded, almost private bay with a few picturesque fishing boats in the clear water.
On a small rocky plateau resistance fighters used to extract salt from sea water and today you can dive six metres into the sea – if you dare..
What more could your heart desire?
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Đoni Garmaz |
| Adres: | Put Borka 21 |
| Stad: | Marušići kod Omiš - Omis |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 98 22 11 20 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 22 11 20 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Đoni"