Vakantiehuis Marija - Vrsi Mulo
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 625 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 165 m2 |
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal bedden | 8 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"MARIJA-1" - Holiday house (over 165m2),4 bedrooms upstairs, 3 bathrooms, large terrace,living room on the ground floor with kitchen and dining area (over 30m2),parking near the house. http://youtu.be/x_278_7vIKw
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.03.2026 - 04.07.2026 | 105.00 EUR |
| 05.07.2026 - 29.08.2026 | 150.00 EUR |
| 30.08.2026 - 18.10.2026 | 105.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 165 m2 |
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal bedden | 8 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"MARIJA-2" - Holiday house (over 165m2), on the floor -4 bedrooms, 2 bathrooms, on the ground floor terrace, living room with kitchen and dining area (over 30m2), parking. Video: http://youtu.be/LyIKE4dkkd0
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.03.2026 - 04.07.2026 | 105.00 EUR |
| 05.07.2026 - 29.08.2026 | 150.00 EUR |
| 30.08.2026 - 18.10.2026 | 105.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 80 m |
| zee: | 80 m |
| stads centrum: | 2400 m |
| winkel: | 350 m |
| restaurant: | 350 m |
| activiteiten: | 10000 m |
| dokter: | 2200 m |
| apotheek: | 2250 m |
| tankstation: | 8500 m |
| geldautomaat: | 400 m |
| postkantoor: | 2300 m |
| bushalte: | 350 m |
Overige informatie
Comfortable semi-detached house - in each of the two parts is the apartment with 4 bedrooms, suitable for 8-9 persons. A total of 16 to 18 people in both. Just 28 km from the A1 motorway
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Mirko Èikiæ |
| Adres: | Dr Vlatka Maèeka 18, 23235 Vrsi Mulo |
| Stad: | Vrsi Mulo - Nin |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +38523360815 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +38598274850 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Kuæa za odmor Marija"