Appartement Ela - Vrsi-Mulo
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 525 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4+1 | 110 | 2 | 4 | 1 | 170-245 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 110 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Ela" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.06.2026 - 28.06.2026 | 170.00 EUR |
| 29.06.2026 - 05.07.2026 | 175.00 EUR |
| 06.07.2026 - 12.07.2026 | 200.00 EUR |
| 13.07.2026 - 19.07.2026 | 200.00 EUR |
| 20.07.2026 - 09.08.2026 | 245.00 EUR |
| 10.08.2026 - 16.08.2026 | 240.00 EUR |
| 17.08.2026 - 24.08.2026 | 200.00 EUR |
| 25.08.2026 - 31.08.2026 | 190.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 170.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 20 m |
| zee: | 20 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 400 m |
| restaurant: | 30 m |
| activiteiten: | 50 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 2000 m |
| tankstation: | 6000 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
Apartment on the first floor of a family house, 20 m from the beach, air-conditioned.
Modernly furnished, with fully equipped kitchen with dishwasher and oven, living room, terrace with sea view. Free WIFI.
2 bedrooms, bathroom with washing machine, separate toilet.
Large yard with parking, grill.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Davorka Maraš |
| Adres: | Kneza Domagoja 27 |
| Stad: | Vrsi-Mulo - Nin |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |












































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Ela"